Uwaga, aktualizacja firmware’u! Jeszcze lepsza ochrona dla Twojego samochodu!

box-2953722_1280
Co kupić kierowcy na święta?
21 grudnia 2017
naglowek

naglowek

Wideorejestratory DOD nagrywają nie tylko w czasie jazdy, ale także gdy kierowca odstawi już auto na parking. Co więcej, aktualizacja firmware’u wprowadza nową wersję oprogramowania Parking Surveillance, wzbogaconą o tryby, dzięki którym samochód zyska dodatkową ochronę przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

W jaki sposób wideorejestratory DOD pomagają chronić auto? Działając w trybie parkingowym kamera jest w stanie nagrać sytuację, gdy inny kierowca doprowadzi do stłuczki i ucieknie z miejsca zdarzenia.  To samo tyczy się sytuacji, w której chuligani porysują nam maskę pojazdu lub dokonają innych uszkodzeń.

Dzięki Parking Surveillance 3.0 kierowca będzie mógł wybrać jeden z trzech trybów, dostosowując pracę kamery do własnych potrzeb:

1

* Auto Event Detection: w tym trybie wideorejestrator włączy się na kilka sekund, gdy tylko wykryje ruch przed obiektywem, lub kiedy dojdzie do gwałtownej zmiany oświetlenia

 

2

* High-Res in Mini size: wideorejestrator filmuje obraz o wielkości mniejszej niż w stosunku do normalnego wyświetlacza, przez co kamera będzie w stanie nagrać na karcie pamięci znacznie więcej materiału. Co ważne, nagrywanie odbywa się bez utraty jakości.

 

3

* Time Lapse: idealny tryb dla osoby, która musi zostawić samochód na kilka dni na parkingu. Szybkie przewijanie nagranego materiału pozwala w ciągu kilku minut sprawdzić, czy przez ten czas wydarzyło się coś ciekawego.

Nową wersję oprogramowania dla modeli LS475W, LS475W+, RC500S i LS500W można ściągnąć tutaj. Warto pamiętać, że do poprawnego działania trybu parkingowego konieczne jest zaopatrzenie kamery w stałe źródło zasilania, najlepiej poprzez wykorzystanie adaptera DP4 (dostępnego m.in. w sklepie internetowym Morele.pl: link).